O nas
 Kim jesteśmy i nasza misja
Zespół
 O trenerachZespół
eAkademia to zespół specjalistów, których kompetencje uzupełnione przez wieloletnie doświadczenie umożliwiają w pełni profesjonalną obsługę naszych Klientów. Stawiamy wysokie wymagania naszemu zespołowi, aby oferowane przez nas produkty odznaczały się najwyższą jakością. Doświadczenia zespołu w zamówieniach o charakterze biznesowym i edukacyjnym gwarantują satysfakcję w realizacji indywidualnych potrzeb Klientów.

Selekcjonujemy pracowników i trenerów w oparciu o najwyższe kwalifikacje oraz bogate doświadczenie zawodowe. Oczekujemy od nich kreatywności, dynamizmu i silnego zaangażowania w pracę. Profil działalności naszej firmy wymaga wiedzy wykraczającej poza umiejętności informatyczne i interpersonalne. W preferowanym przez nas kompleksowym podejściu do Klienta pracownicy muszą wykazać się umiejętnościami analitycznymi oraz wiedzą o strukturach biznesowych.

Zrealizowaliśmy już kilkanaście projektów szkoleniowych dla firm z różnorodnych sektorów działalności. Potwierdzeniem jakości naszych usług są referencje naszych Klientów.
eAkademia © 2008 Realizacja: Agencja interaktywna NetArch/Blokdesign
Polecamy: