O e-learningu
 Zalety i zastosowanie
Korzyści
 Dla pracowników, pracodawców...
Platforma LMS
 Czym jest platforma e-learningowa
Opis platformy
 Specyfikacja
Kursy e-learningowe
 Kursy na zamówieniePlatforma LMS
Learning Management System LMS jest systemem służącym do zarządzania szkoleniami, potocznie nazywany "platformą eLearningową" lub "platformą LMS".

LMS to system administrujący katalogami szkoleń oraz ich dystrybucją. Umożliwia ewidencję ścieżek szkoleniowych uczestników oraz profili aktywności trenerów. Narzędzia systemu pozwalają na tworzenie treści materiałów szkoleniowych. Ważną funkcją systemu jest możliwość raportowania przebiegu kursów pojedynczych pracowników, jak i całych grup. Raporty finansowe i historia szkoleń ułatwiają administrowanie szkoleniami.

Platformę LMS instaluje się na serwerze, a komunikacja z nim odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej. Dostępność do platformy może odbywać się za pośrednictwem Internetu lub wewnętrznej sieci korporacyjnej.

Zalety oferowanej platformy LMS:

rozbudowana funkcjonalność - szeroki zakres raportowania wyników nauczania
łatwość obsługi - przyjazny i prosty interfejs zachęcający do nauki
skalowalność - dostosowuje się do do nieograniczonej liczby uczestników szkolenia
multimedialne narzędzia wspierające edukacje - wykorzystuje animacje, pliki dźwiękowe,prezentacje, gry edukacyjne, filmy poglądowe do podniesienia atrakcyjności kursóweAkademia © 2008 Realizacja: Agencja interaktywna NetArch/Blokdesign
Polecamy: