szukaj:
Aktualności
12.12.2010

Końcówka roku 2009 przyniosła kolejne udane wdrożenie platformy e-learningowej. Zakończyliśmy prace w projekcie “Angielski wizytówka ludzi biznesu” realizowanym przez Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie


 

29.10.2008

Na zaproszenie firmy WiedzaNet wzięliśmy udział w trzeciej edycji największej, międzynarodowej konferencji odbywającej się w Polsce, poświęconej rozwiązaniom wykorzystującym e-learning: „POTĘGA MOŻLIWOŚCI. E-learning w codziennej praktyce liderów”. Mieliśmy okazję poznać najnowsze rozwiązania inspirowane ideą e-learningu oraz dowiedzieć się, jak bardzo szkolenia elektroniczne zmieniają sytuację biznesową polskich firm oraz jak oceniane są w praktyce. 

13.09.2008

Nawiązaliśmy współpracę z warszawską szkołą wyższą Wszechnica Polska w ramach obsługi administracyjnej i tworzenia kursów na platformę e-learningową uczelni. Pierwsza umowa objęła stworzenie 4 kursów e-learningowych.


 

01.09.2008

Firma NetArch w ramach swojej struktury organizacyjnej stworzyła osobną markę. eAkademia specjalizuje się w prowadzeniu działań w zakresie e-learningu i szkoleń tradycyjnych. Do zadań eAkademii należy: wdrażanie platform e-learningowych, tworzenie kursów e-learningowych na zamówienie oraz prowadzenie zamkniętych szkoleń komputerowych z zakresu obsługi systemów operacyjnych Windows i Linux, popularnych programów biurowych oraz technologii internetowych.


 

eAkademia © 2008 Realizacja: Agencja interaktywna NetArch/Blokdesign
Polecamy: